هدایای تبلیغاتی صنایع دستی

هدایای تبلیغاتی صنایع دستی ، به نوعی از هدایای تبلیغاتی گفته می شود که ساخته دست انسان بوده و دارای ارزش زیادی از جهات مختلف می باشد.

در صورتی که شرکت ها و موسسات از صنایع دستی جهت تبلیغات استفاده کنند، تأثیر زیادی از لحاظ ایجاد احساسات خوشایند به مشتریان و مخاطبان هدایای تبلیغاتی وارد می کنند.

 

 انواع هدایای تبلیغاتی صنایع دستی

 

هدایای تبلیغاتی در صورتی که به صورت صنایع دستی به مخاطبان ارائه گردد، دارای انواع مختلفی در گروه های گوناگون صنایع دستی می باشد. از جمله گروه های صنایع دستی می توان به تذهیب، معرق کاری، منبت کاری، خاتم کاری، قلمکارسازی، قلم زنی، فیروزه کوب، مرصع کاری، مینا کاری و صنایع مختلف دیگر اشاره نمود. در هر یک از هدایای تبلیغاتی که به صورت دستی طراحی و تولید می شوند، نام برند و محصولات شرکت ها چاپ می شوند. مشتریان و مخاطبان با دیدن نام برند و کالا، جهت خریداری محصولات ترغیب می شوند.

 

کاربرد هدایای تبلیغاتی صنایع دستی

 

از کاربردهای هدایای تبلیغاتی در بخش صنایع دستی، می توان به ارزشگذاری هدایای تبلیغاتی، تنوع در هدایای تبلیغاتی، زیبایی و چشم نوازی هدایای تبلیغاتی و کاربردی بودن هدایای تبلیغاتی اشاره نمود. با توجه به اینکه امروزه تبلیغات بسیار مورد توجه قرار گرفته است، هدایای تبلیغاتی می تواند وسیله و ابزاری مناسب جهت معرفی نام برند و کالای مشخصی باشد. در نهایت صنایع دستی یکی از انواع هدایای تبلیغاتی به شمار می آید که جهت معرفی یک برند و محصول، تأثیر زیادی می گذارد.

 

نتیجه گیری:

هدایای تبلیغاتی دارای انواع مختلفی می باشند. صنایع دستی یکی از انواع هدایای تبلیغاتی هستند که با کار دست انسان طراحی و ساخته شده و دارای ارزش های زیادی می باشند. کارشناسان تبلیغاتی در موسسات تبلیغاتی از صنایع دستی استفاده می کنند و انواع هدایای تبلیغاتی در گروه صنایع دستی را به مخاطبان و مشتریان ارائه می کنند.